HUBNUTÍ

Spalovače tuků – co potřebujete vědět před jejich použitím?

single-image

Spalovače tuků jsou nejen kolem Vánoc a začátků nového roku velmi vyhledávaným zbožím. Jak se to s nimi ve skutečnosti má? Fungují? A na jakém principu? Pojďte si přečíst, které spalovače tuků jsou těmi nejlepšími právě pro vás – a jestli právě pro vás vůbec mají smysl.

Pro koho se hodí spalovače tuků

Pokud momentálně trpíte obezitou a na spalovače tuků se obracíte jakožto na zázračnou pilulku, která vám nadbytečná kila pomůže shodit s minimem práce, potom pro vás máme špatnou zprávu. Přestože i v tomto případě mohou mít své místo, spalovače tuků jsou primárně určené spíše sportovcům, kteří chtějí doladit formu a pořádně se vyrýsovat, ať už před soutěží nebo třeba před letní sezónou.

S pálením tuků tyto pilulky samozřejmě pomohou všem, rozhodně se však nejedná o pilulku, která by vše oddřela za vás.

Spalovače totiž hubnutí (a vyrýsování) primárně podporují a fungují tak při aktivním a racionálním životním stylu.

Přesto se v určitých případech může jednat o důležitý článek, který vám pomůže dosáhnout vašich cílů mnohem rychleji a efektivněji.

Jak spalovače tuků fungují

Funkce spalovačů tuků záleží na tom, který přesně si zvolíte i na vašem dosavadním životním stylu.

Například L-carnitin je aminokyselina podporující odbourávání tuků. Přirozeně se vyskytuje například v mase či v mléčných výrobcích, ale spoustu lidí má problémy s jeho nedostatkem, což může vést nejen k rychlejšímu ukládání tuků, ale také k různým zdravotním problémům.

Dalším oblíbeným spalovačem tuku je aktivní látka synephrine, která se přirozeně vyskytuje v pomerančovníku hořkém (citrus aurantium). Tato látka se často objevuje v různých přípravcích na nachlazení, poslední dobou se však přišlo na to, že povzbuzuje energetický výdej, čímž se skvěle hodí i jako doplněk stravy zaměřený na hubnutí.

Synepfrine je tak opravdu skvělou volbou pro všechny, kdo se chtějí zbavit posledních dvou kil, ale i pro ty, co teprve začínají.

Jak spalovače tuků používat?

Spalovače tuků můžete stejně jako většinu ostatní sportovní výživy užívat v podstatě v jakékoliv formě vám vyhovuje. Na Efitness.cz najdete spalovače tuků ve formě tablet, nápojů, ale třeba také šumáků.

Podívejte se také na nabídku vitamínů a minerálů, které vám cestu za zdravým životním stylem a vysněnou postavou také velmi usnadní.

Mohlo by se Vám líbit