CVIČENÍ SPORT

Sportovní dárky pro ženy

single-image

Letošní rok dárkům zaměřeným na aktivní život přeje. Do fitcenter se asi ještě chvíli nepodíváme a je otázka, jak dlouho zůstanou po otevření aktivní… Co za sportovní dárky potěší aktivní ženu či ženu, která s aktivním životem plánuje začít?

Stepper

Dokopat se ke cvičení doma není zrovna jednoduché. Zvlášť pokud má žena na starosti práci, děti a údržbu domácnosti. Příjemným řešením je stepper. Toto fitness zařízení stimuluje chůzi do schodů, ale přitom u cvičení na stepperu nehrozí poškození kloubů.

Stepper posiluje nejen stehna a hýždě, ale především kardiovaskulární systém. Není nijak prostorově ani finančně náročný. Například se stepperem InSPORTLine Active posílíte díky přídavným gumám i vrchní část těla při zachování minimální náročnosti na prostor.

Pokud máte nižší rozpočet a chcete udělat radost i zajímavým „dámským“ designem, můžete zkusit mini stepper CYLINA.

Krokoměr

Krokoměr, zvlášť v době lockdownu, funguje jako skvělá motivace. Dnes si můžete vybírat z bohaté nabídky chytrých náramků a hodinek, které mají spoustu funkcí navíc… avšak pouze staré dobré krokoměry jsou ve své funkci počítání kroků skutečně spolehlivé. Přitom zvládnou nabídnout podobné funkce. Například InSPORTline Strippy II spočítá kromě kroků a doby cvičení i počet spálených kalorií.

Funkční a stylové oblečení (nejen) na běhání

Motivace začít cvičit se často skrývá v drobnostech. Komu by se chtělo vybíhat ve starých ošuntěných teplácích či ve starém oblečení, které nám nepadne? Hezké, a přitom funkční oblečení může být skutečnou motivací obléct se a vyrazit – ať už běhat kolečka do parku nebo se pustit do oblíbeného cvičebního programu na internetu.

Skvělou volbou jsou například sportovní legíny. Vedle však nesáhnete ani se stylovou bundou pro běhání i v tom nejhorším nečase.

Boxovací pytel / trenažer

Rok 2020 je náročný pro každého. Komu doteď ani jednou neujely nervy v nevhodnou chvíli, zaslouží si metál. Využijte situace k pořízení boxovacího pytle či trenažéru. Boxování a trénování kopů vede nejen k dokonale vytvarované postavě, ale také k psychickému uvolnění a odbourání stresu.

Boxovací pytel či trenažér potěší jak ženy, které se věnují bojovým sportům, tak i každou, která se čas od času potřebuje konstruktivně vybít!

Mohlo by se Vám líbit