CVIČENÍ SPORT

Sportovní dárky pro muže

single-image

Sportovní dárky udělají radost a současně přispějí k udržení kondice i během náročného období, kterým nyní všichni procházíme. Prospívají zdraví a vydrží dělat radost třeba i několik let. Které sportovní dárky pro muže jsou ty nejlepší?

Vybavení pro posilování s vlastní vahou

Cvičení s vlastní vahou je mistrovskou disciplínou. Na jednu stranu se jedná o nejšetrnější posilování, na druhou stranu je skutečně náročné. Rozhodně se nejedná pouze o kliky a dřepy. Posilování s vlastní vahou zahrnuje také například cvičení na hrazdě či s TRX. Velmi oblíbené jsou v této kategorii po dlouhé době i gymnastické kruhy nebo posilovací kolečko.

V domácí tělocvičně vybavené pro cvičení s vlastní vahou rozhodně nesmí chybět hrazda a tzv. up bar neboli úchopy na kliky.

Činky

Po posilování s vlastní vahou se jedná o druhou nejminimalističtější možnost posilování. Ať už zvolíte jako dárek minimalistický kettlebell, se kterým muž posílí a protáhne celé tělo nebo zůstanete u tradičnějšího činkového setu, rozhodně nesáhnete při nákupu sportovního dárku pro muže vedle.

Měřič tepu

Nejlepších sportovních výsledků a nejrychlejšího nárustu svalů dosahujeme ve správné tepové frekvenci. Pro dosažení a kontrolu tepové frekvence jsou skvělé měřiče tepu neboli sporttestery, které ocení každý sportovec, který chce podávat ty nejlepší výkony. Sporttester je však vhodný dárek i pro začínající sportovce, kterým skvěle pomůže s motivací pustit se do sportovní aktivity nehledě na počasí a další nepříznivé okolnosti.

Rybářské vybavení

Co takhle pod stromeček pořídit nového koníčka, nebo muže podpořit v tom stávajícím? Při všech omezeních, kterými poslední dobou procházíme, toho moc nezbývá. Rybaření je však už z principu koníčkem pro samotáře a žádný koronavirus si na něj nepřijde. Rybářské potřeby tak mohou být skvělým dárkem, který partnerovi či tatínkovi bude dělat radost spoustu let.

Domácí tělocvična i venkovní sport – karanténa ke sportovním dárkům přímo vyzývá

Letošní rok je pro sportovní dárky jako dělaný.

Domácímu cvičení prudce stoupá popularita, stejně jako běhu. Pokud chcete v rámci vánočních dárků podpořit i svou oblíbenou posilovnu, podívejte se, zda nenabízí v současné době online lekce, které pod stromečkem udělají hned dvojnásobnou radost.

Mohlo by se Vám líbit