SPORT ŽIVOTNÍ STYL

Nejlepší vánoční dárky pro běžce

single-image

Nejlepší vánoční dárky pro běžce

Máte doma nadšeného běžce? Pro takové je výběr dárečků pod stromeček samá radost. I u nás v Efitness.cz patří běh k těm oblíbenějším sportům, proto jsme dali hlavy dohromady a vybrali ty nejlepší vychytávky, které potěší skutečně každého milovníka běhu ve všech jeho formách.

Sporttester

Snad kromě pár výjimek je každý sportovec – a běžec zvlášť – posedlý čísly a výkony. Statistika rozhodně není nuda, pokud jde o sledování toho, jak se naše výkony den ode dne lepší. Stejně tak podrobná statistika, kterou nabízejí sporttestery a fitness náramky, vede k lepšímu poznání toho, co běžecký výkon zlepšuje a kdy je naopak slabší.

Proto je kvalitní sporttester jasnou volbou, pokud sháníte užitečný dárek, který opravdu potěší.

Sporttester může mít podobu klasických hodinek. Kvalitnější a spolehlivější jsou propojené i s hrudním pásem, díky kterému je měření skutečně přesné.

Camelback

Spoustu běžců, zvlášť začínajících, často zápasí s tím, kam dát mobil, vodu, klíče a další předměty, bez kterých se při pobytu venku neobejdeme.

Ideálním řešením je praktický baťoh s vakem na vodu – tzv. camelback. Díky zásobníku na vodu běžec nemusí při potřebě hydratace zastavovat, hledat lahev a odšroubovávat ji – zkrátka se jedná o vychytávku, která je extrémně praktická, a navíc pomáhá se zlepšením běžeckých výkonů.

Sportovní výživa a shaker

Pro skutečně kvalitní výkony při běhu je důležitá i kvalitní výživa. A to od úplného základu. Jen těžko bude podávat výkony sportovec a běžec, který jí nedostatečně, nekvalitně nebo mu v jídelníčku cosi chybí. A to je častým problémem i pro lidi, kteří na svou stravu dbají.

Co se tak rozhodně neztratí je zásoba proteinových tyčinek a dalších suplementů, které pomáhají do stravy doplnit to, co vašemu sportovci zrovna chybí. Potěšíte jistě i shakerem, který je skvělým pomocníkem při přípravě různých proteinových nápojů a současně může sloužit i jako praktická lahev na běžecké trasy.

Běžecký pás

Máte doma skutečně nadšeného běžce, kterému chcete udělat radost, a přitom investovat do jeho zdraví i v zimních měsících? Běžecký pás v domácnosti může využívat celá rodina a dostat se tak do formy klidně i v těch nejchladnějších měsících, kdy by „ani psa nevyhnal.“ Jedná se sice o vyšší investici, která však přinese radost i lepší fyzičku celé rodině.

Masážní pomůcky

Příjemným dárkem pro běžce – a vlastně pro všechny ostatní sportovce – jsou masážní pomůcky. Mezi nejoblíbenější a nejuniverzálnější patří masážní válec, se kterým je možné příjemně protáhnout a promasírovat celé tělo.

Zajímavou možností je také masážní pistole, která uvolní svalové napětí stejně účinně jako profesionální masér ze salónu.

Masážní pistole z dílen Insportline nabízí 20 různých stupňů rychlosti a 4 nástavce, díky kterým zvládne skutečně promasírovat celé tělo.

Mohlo by se Vám líbit