SPORT

Dětské hřiště na zahradě – začněte s přípravou včas

single-image

Chcete dětem udělat radost a postavit jim dětské hřiště přímo na zahradě? Podzim je ideální čas, kdy s touto činností začít, aby na jaře bylo hřiště připravené k dětským hrám.

Splňte si dětské sny

Dětský svět je plný fantasie a radosti. Však si jistě i sami vzpomínáte na své dětství, kdy jste si s minimem vystačili a svět kolem vás byl plný příšer, hrdinů, indiánů a padouchů… a k tomu všemu stačil les a tyč…
V dospělosti, zvlášť pokud již máte vlastní děti, je však konečně ten čas, kdy si můžete dětské sny splnit naplno. Postavit svým dětem na zahradě hrad, který by skutečnému jako z oka vypadl. Houpačku či skluzavku… No zkrátka vše, o čem jste sami v dětství snili.
A co je ještě lepší? Až půjdou vaši potomci spát, můžete si na hřišti užít pravou dětskou zábavu i vy!

Jak dětské hřiště na zahradu vybavit?

V první řadě je nejdůležitější zvážit vaše možnosti. Od těch finančních až po prostorové.
A společně s tím se můžete rovnou rozhodnout, zda chcete koupit hřiště kompletní se vším všudy, které stačí jen postavit, nebo zda dětem raději složíte hřiště podle vašich představ z jednotlivých dílů.
Pokud máte spíše menší finanční možnosti, skvělou variantou je například trampolína společně s houpačkou. Přestože se nejedná přímo o království snů, děti si na těchto dvou nástrojích perfektně vyhrají a jejich fantazie se postará o zbytek.

Skutečné království…?

Pokud váš prostor a peněženka dovolují více, můžete dětem na zahradě vytvořit skutečné království!
Ani zde se fantazii meze nekladou.

Hřiště můžete mít pro menší děti se základní skluzavkou a věží, pokud chcete skutečné království, Marimex Play splní dětské sny snad každému.
Pokud už máte dětské hřiště vybavené, je čas pořídit si na zahradu houpačku a zábavné prvky i pro sebe. Kromě již zmíněné trampolíny, která je skvělá v každém věku, by vám na dvorku neměla chybět ani houpačka, na které si skvěle vychutnáte šálek kávy s knihou.

Hřiště na zahradě i pro ty nejmenší

Hledáte něco pro ty nejmenší děti? Těm jistě uděláte radost zahradním domkem, který je vhodný už pro děti od tří let.
Ani však pokud zahradu nemáte, nebo na ní nemáte dostatek místa, nemusí nejmladší členové domácnosti přežívat jen s pár hračkami v pokojíku. Pro takovou situaci totiž nabízíme i domek se stolkem, který je vhodný i do bytu.

Dětská fantazie je skutečně nekonečná. A i ten nejmenší domeček či hřišťátko je pro ně celý nový svět. Užijte si návrat do dětství se svými ratolestmi. A užijte si nabídku dětského světa společně s nimi.

Mohlo by se Vám líbit